Wypełnij formularz

Formularz kontaktowy

Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza:
Zamknij

Filtry i katalizatory - Catalyst Recykling

Skup i recykling katalizatorów ceramicznych, metalowych oraz filtrów cząstek stałych (DPF). Oferujemy jedne z najwyższych cen na rynku polskim jak i zagranicznym. Posiadamy własne zaplecze; młyny kulowe do mielenia ceramiki, specjalistyczne laboratorium wyposażone miedzy innymi w spektrometry stacjonarne XRF, dzięki którym możemy zbadać bardzo dokładnie pobraną próbkę.

Bardzo zachęcamy wszystkich klientów aby przyjeżdżali z katalizatorami do naszej siedziby, ponieważ po weryfikacji i przedstawieniu modeli do skupu możemy zaoferować lepsze ceny.

O nas

Firma Catalyst Recycling mieści się w województwie lubuskim i działa na rynku od 2008 roku. Nasza firma tworzona jest przez oddanych swojej pracy specjalistów. Jako firma profesjonalnie zajmującą się recyklingiem katalizatorów posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia z ochrony środowiska dotyczące naszej branży, chodzi tu głównie o transport, magazynowanie i przetwarzanie.

Działamy skutecznie i legalnie, dbamy o miejsca pracy, jesteśmy transparentnym przedsiębiorstwem, w którym wyznawane wartości są urzeczywistniane. OdZYSKUJ z nami, kontaktuj się z działem handlowym.

Oferta i usługi

Siedziba naszej firmy wyposażona jest w specjalistyczne urządzenia, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przeprowadzić wszystkie procesy, związane z recyklingiem oraz wyceną katalizatorów i monolitu.

zobacz cennik

Catalyst Recycling

Dlaczego my?

Współpraca z największymi kontrahentami w Europie w całym cyklu recyklingu katalizatorów pozwala nam podchodzić do każdego zlecenia bardzo elastycznie. Zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z działem handlowym w zakładce kontakt, poznajmy się nim zaczniemy wspólnie zarabiać pieniądze – będzie to z korzyścią dla obu stron.

Mamy świadomość, że współpraca na bardzo korzystnych warunkach jest potrzebą, która tworzy stałe relacje. Skupujemy katalizatory ceramiczne i metalowe, na sztuki oraz na kilogramy (monolit), hurtowo jak i detalicznie. Największy wpływ na cenę katalizatora ma jego zawartość metali szlachetnych: platyna, pallad, rod, ceny giełdowe tych surowców oraz kursy walut.

Hurtowe ilości możemy odbierać od klienta naszym transportem, niemniej nasz system działania daje możlwości otrzymania bardzo dobrych cen skupu dla klientów hurtowych jak i detalicznych.

Skąd jesteśmy?

Siedziba firmy znajduje się w województwie lubuskim, w bliskiej odległości od głównych szlaków komunikacyjnych i autostrad.

Znajdujemy się przy trasie krajowej nr 24 co jest dużym ułatwieniem dla sprzedawców poszukujących ostatecznego i uczciwego odbiorcy. To zaledwie 90 km od Poznania 40 km do centrum Gorzowa Wielkopolskiego.

Łatwe dotarcie do naszej siedziby to oszczędność czasu i pieniędzy, zobacz mapę kliknij.

Zapraszamy do kontaktu
z naszym działem handlowym

odZYSKUJ

Pod nazwą odZYSKUJ znajduje się nasza aplikacja, którą udostępniamy stałym klientom w formie programu partnerskiego, dzięki któremu współpraca będzie przebiegać szybciej, łatwiej i przyjemniej.

Przypominamy, że jesteśmy zainteresowani skupem katalizatorów ceramicznych, z wkładem metalowym, filtrów cząstek stałych FAP DPF jak również monolitu ceramicznego a korzystne ceny skupu czynią z nas solidnego partnera. Bez względu na ilości katalizatorów i ceramiki przeznaczonej do recyklingu zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani bardzo dobrymi warunkami współpracy co jest związane z wysoką ceną skupu.

Przystąp do programu partnerskiego,
skontaktuj się z nami w celu weryfikacji współpracy
Nasza aplikacja w Apple Store Nasza aplikacja w Google Play Nasza aplikacja w Windows Store

Eko Proces

Recykling katalizatorów jest procesem wymagającym parku maszynowego oraz nowoczesnego laboratorium do dokładnego zbadania zawartości metali szlachetnych platyna, pallad, rod zawartych w ceramice katalizatora.

Dysponujemy spektrometrami, młynami kulowymi do mielenia ceramiki oraz nowoczesnym laboratorium analiz. Tak przygotowane zaplecze ułatwia zarówno nam jak i klientom jasną, uczciwą współpracę.

 

Eko proces to całość procedur, których przestrzeganie jest równoznaczne z dbaniem o środowisko naturalne oraz środowisko pracy.

Dowiedz się więcej:
zadzwoń lub wypełnij formularz

Kontakt

CATALYST RECYCLING
Nowa Niedrzwica 9,
66-340 Przytoczna
catalyst-recycling@protonmail.com

Godziny pracy biura:
Pn-Pt 9:00-15:00

Biuro:
Anna Górna
+48 503 892 180

Kupno sprzedaż katalizatorów:
(informacje ogólne,wycena towaru na miejscu)

Michał Górny
+48 607 778 565

 

dane do faktur:

CATALYST RECYCLING MICHAŁ GÓRNY
66-300 Międzyrzecz, ul.Konstytucji 3-go Maja 59A/6
NIP9691549301
REGON081241953

Cennik skupu katalizatorów
ostatnia aktualizacja:

x